Have an account? Log in or

Opinie

„Zacznę od tego, że skorzystanie z usług Niania Trójmiasto było najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć szukając niani dla moich dzieci!!!
Długo z nią zwlekałam, gdyż po pierwsze, wiązało się to z pewnymi kosztami, po drugie, nie miałam zaufania do tego typu firm. Dużo się nasłuchałam i  dużo naczytałam o nieuczciwych agencjach niań      i nieuczciwych, wręcz niebezpiecznych nianiach z takich agencji.
Jednak po kilku nieudanych próbach szukania niani na własną rękę, zadzwoniłam…
I taka miła niespodzianka! Od pierwszego kontaktu z właścicielką, przez proces rekrutacji, po ostateczny wybór niani – REWELACJA!

Pełen profesjonalizm. Dokładne wpasowanie się w moje potrzeby i oczekiwania. Do tego pewność, że opiekunki tam pracujące nie są przypadkowe  – są sprawdzone i przechodzą bardzo szczegółowa rekrutację, która przesiewa ewentualne „ niebezpieczne przypadki”. Dodatkowo Niania Trójmiasto bierze pełną odpowiedzialność za swoją pracę, tzn. że jeżeli okaże się, iż zrekrutowana niania nie spełnia Twoich oczekiwań w bardzo krótkim czasie znajdują Ci nową panią. My mieliśmy, aż trzy do wyboru.

W ten właśnie sposób znalazłam doskonałą nianie dla moich bliźniąt! Nasza niania była nie tylko bardzo profesjonalna, ale przede wszystkim obdarzyła moje dzieci ogromnym sercem i ciepłem od pierwszym chwil ich życia.

Podsumowując, dla mnie Niania Trójmiasto to:
– ogromna oszczędność czasu- w porównaniu z samodzielnym poszukiwaniem niani,
– gwarancja bezpieczeństwa – masz pewność, że opiekunka nie jest osobą przypadkową,
– fantastyczny kontakt z pracownikami Niania Trójmiasto i pełne zaufanie do ich pracy,
Jestem ogromnie Wdzięczna Niani Trójmiasto i całym sercem POLECAM !

Joanna”

„Zetknęłam się z nianiatrojmiasto w momencie krytycznym, gdy moja obecna niania z dnia na dzień zmuszona była mnie opuścić, a ja właśnie wróciłam do pracy po rocznym urlopie macierzyńskim. Kontakt do Pani Marianny dostałam od znajomej. Musze przyznać ,że to było to czego potrzebowałam na cały związany z tą sytuacją stres: szybka, przemiła i bardzo rzetelna obsługa – a spotkania elastycznie dostosowane do zwariowanej sytuacji, w jakiej się znalazłam. Pani Marianna stanęła na wysokości zadania i błyskawicznie zaproponowała klika rozwiązań… oraz kandydatki na nianie według naszego opisu.
Polecam wszystkim Mamom gorąco usługi nianiatrojmiasto, usługi skrojone na miarę dla zapracowanych , nie mających czasu Mam oraz tych , które nie raz sparzyły się na współpracy z samodzielnie zatrudnianymi nianiami.
Polecam, polecam, polecam!”

Marta Basińska

„Ogromna pomoc, pełne zrozumienie, elastyczność, ciepło i profesjonalizm, a to wszystko w sympatycznym wydaniu — tak opisałabym usługę Niani Trójmiasto w sobie pomysłodawczyni i zarazem osoby prowadzącej owo nowatorskie, jakże potrzebne zabieganym mamom, próbującym rozpaczliwie pogodzić pracę z macierzyństwem, przedsięwzięcie. Kto próbował, jak ja kiedyś, sam znaleźć i zatrudnić nianię, wie, o czym mówię. Taka usługa to zaoszczędzonych wiele godzin, nerwów i dziwnym osób, przewijających się przez Wasz dom. To nie tylko „zwykłe” pośrednictwo, polegające na przekazaniu kontaktów; to także określenie profilu klienta, ocena potrzeb, scharakteryzowanie niani, przefiltrowanie setek CV i dziesiątki rozmów. POLECAM z pełnym przekonaniem.”

Magdalena Rudzińska

Trafiłam do Niania Trójmiasto po bezowocnych staraniach znalezienia osobiście właściwej niani dla mojego synka za pośrednictwem, znajomych, internetu, rodziny, ogłoszeń na słupach, w sklepach itp. itd. Poprzeczka była postawiona wysoko, bo dotychczasowa niania, która niestety musiała odejść, była po prostu idealna. Już przy pierwszej rozmowie telefonicznej z Marianną Mehring-Steinborn, wiedziałam, że trafiłam na właściwą osobę, która na pewno pomoże mi w tym trudnym zadaniu. Dalsza współpraca utwierdziła mnie w moim pierwszym odczuciu i zaowocowała znalezieniem niani, która jest z nami do dziś. Warte podkreślenia są oczywiście profesjonalizm i doświadczenie, ale mi przede wszystkim spodobało się, rzadko spotykanie obecnie pełne, stuprocentowe ZAANGAŻOWANIE w wykonywaną pracę. Napomknę jeszcze, że przedstawiono nam aż 5 kandydatek i wszystkie spełniały nasze wymogi formalne. Polecam, polecam, polecam!!!”

Joanna Marzec